img_page_5

Zespół

Nasz zespół to psychoterapeuci Krakowskiej Szkoły Psychodynamicznej:

 

Znajdujący się pod stałą superwizją, indywidualną oraz grupową, certyfikowanego superwizora psychoterapii KCP i PCP, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kształcimy nasze umiejętności, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i seminariach.

Posiadamy rekomendacje Pomorskiego Centrum Psychodynamicznego do prowadzenia grup Balinta.

Współpracujemy z PCP jako trenerzy i szkoleniowcy Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzieży.

Przestrzegamy standardów kodeksu etyki zawodowej.

Leczymy zaburzenia osobowości, nerwice i pomagamy w kryzysach.

 

mgr Ewa Lebdowicz- dyplomowany psychoterapeuta, socjoterapeuta, trener interpersonalny.

 

Prowadzę psychoterapię w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Posiadam kwalifikacje psychoterapeuty, trenera warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii oraz Socjoterapię i Psychoterapię Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora psychoterapii KCP i PCP, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się psychoterapią, psychoedukacją, psychoprofilaktyką oraz wszelkiego rodzaju doradztwem dla rodziców, rodzin w sytuacjach kryzysowych, problemach wychowawczych. Wspieram grupy w przedszkolach i szkołach. Bywam gościem koła psychologicznego „EGO” na Uniwersytecie Szczecińskim. Staż kliniczny i praktykę zawodową odbyłam na I Oddziale Leczenia Nerwic w Centrum Psychiatrycznym SPS ZOZ „Zdroje” .

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam min. w Pomorskim Centrum Psychodynamicznym – Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.
Tel. 794429469

 

SKONTAKTUJ SIĘ

mgr Anna Nowicka – dyplomowany psychoterapeuta, socjoterapeuta, trener.

 

Zajmuję się psychoterapią indywidualną, psychoedukacją, psychoprofilaktyką oraz wszelką formą pomocy psychologiczno – pedagogicznej w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Posiadam kwalifikacje psychoterapeuty, trenera warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego. Prowadzę zajęcia socjoterapeutyczne, warsztaty psychoedukacyjne i rozwoju osobistego mające na celu rozwijanie umiejętności: psychospołecznych, wychowawczych i interpersonalnych. Jako psychoterapeuta i socjoterapeuta współpracuję również z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. We współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli prowadzę szkolenia rozwoju zawodowego dla nauczycieli i pedagogów.
Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz PTPPd.
Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam min. w Pomorskim Centrum Psychodynamicznym – Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Staż kliniczny i praktykę zawodową odbyłam na I Oddziale Leczenia Nerwic w Centrum Psychiatrycznym SPS ZOZ „Zdroje”. Jestem zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.
Tel.663-790-631

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ

mgr Tytus Kaleta- psycholog, dyplomowany psychoterapeuta.

Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Swoje doświadczenie kliniczne zbierałem podczas stażów i wolontariatu w placówkach takich jak hospicjum czy oddział psychiatryczny. Aktualnie pracuję jako psycholog/psychoterapeuta na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w NZOZ „Zdroje” w Szczecinie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji specjalistom z zakresu psychoterapii psychodynamicznej. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
tel. 518-399-171

 

http://www.psychodynamika.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ